Аліна Паш – бунтарка українського шоу-бізнесу

Її можна назвати бунтаркою українського шоу-бізнесу, співачкою не за шаблоном. Дівчина із Закарпаття, яка не соромиться свого коріння, а більше того, популяризує його у музичних доробках. На радіошоу “Зроблено в Україні” завітала довгоочікувана гостя – українська співачка та реперка Аліна Паш. 

Фото: xfactor.stb.ua

 

– Ти використовуєш і не соромишся закарпатської говірки. Можна сказати, що ти бережеш своє коріння?

А чому взагалі треба не пишатись тим, що в тобі тече? Я взагалі не розумію таких тенденцій, робити вигляд, що це все не так. Скажу чесно, був у мене період коли я соромилась цього. Я тільки переїхала у Київ, не розуміла як з’єднуються ті всі райони, таке все велике. Навіть люди не вітаються одне з одним, а в мене в селі всі завжди вітаються. Тому у місті нас називали гуками, тобто неосвічені люди з гір. Але ж хто таке сказав? Я себе не можу назвати неосвіченою, адже в мене тато – філолог, мама – вчитель музики. Тай я сама з нормальним IQ, тому сама буду вирішувати ким мені бути.

 

– Тобто шоу-бізнес тебе не зламав?

Точніше люди … В той час, коли твориться будь-яка кар’єра, не тільки музична, люди завжди будуть перешкоджати своїми думками. Але це їхні думки, це їхня призма. Ти сам вирішуєш ким ти хочеш бути, все в твоїх руках.

 

– Пригадався ваш кліп, а особливо одяг. Таке яскраве, автентичне вбрання було спеціально для відеокліпу?

Відверто скажу, не думаю, що кожен так одягається в Закарпатті. Ми змішували традиційний стиль з моїм напрацьованим образом. Мій друг Валєра Топал допоміг це все поєднати. Справді, мені пощастило знайти цю людину, яка побачила мене внутрішню, а вже потім зрозуміти, як мене мають бачити люди. Це вдається далеко не кожному.

 

– Хто наштовхнув на ідею написання музики?

Я ніколи не думала, що зможу писати музику. Мій хлопець подивився на мій акаунт в Instagram і каже, який ж ти музикант, якщо не маєш жодної пісні. Артист має випускати більше пісень, щоб люди бачили, що це музикант. Спочатку, я почала робити кавери, міксуючі пісні, відео і все менше фото. Так, в мене зовнішність є, але я хочу показати те, що всередині.

 

– В пісні BITANGA все ж є той нечесний хлопець. Як складалась ця колоборація?

Спочатку ми написали пісню і для української ідентифікації додали ще сопілку. Потім ми зрозуміли, що необхідні ще якісь чоловічі  фішки. Мій хлопець француз, тому тільки вчить українську мову. І було дуже смішно писати українські слова англійськими буквами. Він плутав слова і це було натурально. Мене продюсер запитав, що це таке бітанґо. А я кажу, що це такий нечесний хлопець – бітанґо. Він це записав і потім ця фраза справді спрацювала.

 

 

 

– Чи були якісь містичні моменти при зйомці кліпу “Bosorkanya”?

Так, були. Знімали ми десь 5-6 червня і саме тоді падали зливи. Зйомки проходили вночі, тому ми потрапили під одну з них. І та гроза і блискавки, які є в кліпі – це все справжнє. Деякі люди, щоб отримати такі спецефекти, платять шалені гроші, а в нас це все було реальне. А ще я залишила на Лисій горі скарб, який можна було знайти. Хоча сумнівалась, що ще хтось вночі наважиться піти на ту гору. Але після прем’єри  до мене зателефонували два хлопці, які все ж відкопали той скарб. Це класно, коли є реакція від слухачів.

 

– Хочеться поговорити про 24 серпня, а саме про найгучніший виступ на Дні Незалежності. Які відчуття були?

Це був момент, коли я по коментарях у соцмережах побачила, що це був пік позитивного та негативного. За два дні до виступу до мене зателефонував Алан Бадоєв запропонував написати текст під барабани. А в той день у мене вже був запланований концерт саме для моєї цільової аудиторії, туди прийдуть люди, які хочуть послухати саме мене. Я не думала, що виступ до Дня Незалежності буде дивитись так багато людей. І так, я переживала, але була впевнена в кожному слові, яке написала у пісні. Байдуже, хто що каже, я горджуся тим, що написала і виконала.

 

– Хто ж то такий Пинтя Хоробрий?

Це цікава історія і в Україні мають знати хто такий Пинтя Хоробрий. Він був наполовину українець і румун. Спогади про цього українського Робін Гуда залишились у фольклорі. Є багато пісень, оповідань, але він реально був. Це такий кремезний чоловік в гуні та з різними закарпатськими оберегами. Творив Пинтя саме на тій території звідки я родом, тому і вирішила, чому б не поєднати мій бунтарський характер і його.

 

 

Христина Ткачук

Ефір з радіошоу “Зроблено в Україні”

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *