ЕКСКЛЮЗИВНІ ІНТЕРВ'Ю

Анатолій Анатоліч: «Телебачення і радіо – це магія»

Анатолій Анатоліч: «Телебачення і радіо - це магія»

Як захоплення КВК стало путівкою до центрального телебачення. Про життя, роботу на благодійність кореспондент «Вежі» почув від відомого телеведучого країни. Анатолій Анатоліч, справжнє ім’я якого Анатолій Анатолійович Яцечко, народився у Кривому Розі 1984-го року. Анатоліч – ведучий прямого ефіру ранкового телевізійного шоу «Сніданок з 1+1», шоумен, радіоведучий, журналіст, автор і виконавець сольного проекту «Правила граматики».
 
Вчора, 9 жовтня у Києві відбувся благодійний забіг дистанцією у 2 км, в якому взяли участь участь 12 ведучих «1+1 медіа». Метою забігу стала мрія важкохворих дітей. Більше читайте у розмові.
 
10959534_1604067693138545_6128429563950398323_n
 
На роботу ви прокидаєтеся на світанку. Як вдається працювати у такому режимі?
 
– Я шість років вів ранкове шоу на радіо «Хіт FM» і три роки працюю у «Сніданку». Вже дев’ять років поспіль я прокидаюсь вранці. Зараз мені комфортніше працювати, оскільки тиждень працюю, а другий – відпочиваю. На радіо такого не було, там ти працюєш кожного дня. Ведучі ранкових шоу – це люди із нездоровою психікою, збитим біоритмом, нам складно займатися спортом та іншими справами, до того ж, це емоційно складна робота. Наважче прокидатися взимку.
 
Яка робота вам більше імпонує: на радіо чи телебаченні?
 
– Мені до вподоби і те і інше, але я сумую за радіо. Думаю, що найближчим часом повернусь на радіостанцію «Хіт ФМ», можливо це буде формат вечірнього шоу. Телебачення і радіо – це магія. Вони технічно різні аспекти, але сказати, що на ТБ легше, аніж на радіо це буде брехня. На радіо потрібно передати емоції, коли тебе не бачать слухачі, а в кадрі ти можеш зробити це мімікою, жестами, тобто інструменти зовсім різні.
 
Робота телеведучого у прямому ефірі передбачає велику відповідальність. Чи пригадуєте ви курйозні випадки в прямому  включенні?
 
– В цьому плані мені пощастило, адже майже всі проекти в яких я працював транслюються в прямому ефірі. Ба більше, мені незвично щось записувати. Набагато комфортніше працювати в режимі прямого ефіру. Форс-мажори бувають кожного дня, але вони дріб’язкові. Кожна розмова, кожне інтерв’ю – це з одного боку боротьба інтересів, а з іншого потрібно декілька хвилин «переманити» на свій бік, у чому є багато психологічних аспектів.
 
11536421_1623174967894484_2627405058453640894_o
 
–  Коли ви готуєте текст для прямого ефіру ранкового шоу?
 
– Готується Марина Леончук, а я не готуюсь (сміється). Насправді, о 11 ранку у нас починається планування наступного ефіру разом із редакторами та журналістами. Ми близько години обговорюємо теми, до яких вже ввечері маємо доступ, тоді і готуємося. Звісно бувають і ситуації, коли потрібно оперативно готуватися до розмови зранку, оскільки новина з’явилася зранку. Принцип простий, як і на радіо: на одну годину прямого ефіру потрібна година підготовки.
 
– Ким ви мріяли стати в дитинстві?
 
– Про телебачення в мене не було жодних думок. Ще у школі я почав грати в КВК, це було моє найбільше захоплення. Я і в студентські роки не припиняв грати. Я поспупив до Криворізького економічного інституту, оскільки на той час його закінчили учасники «Кварталу 95», котрі вже були зірками КВК. Згодом я випадково потрапив на радіо, після чого мої амбіції почали зростати. Гадаю, немає такого радіоведучого, котрий не хотів би спробувати себе на телебаченні. У моєму житті все розвивається своєчасно і попереду найцікавіше.
 
Попри безпосередню діяльность у вас багато захоплень, розкажіть більше про спорт та соціальні проекти.
 
– Я бігаю вже більше п’яти років, також протягом останнього року я активно займаюсь кросфітом. Щодо благодійності, то всі наші марафони та півмарафони мають завжди благодійний аспект. Марафон, який відбувався дев’ятого жовтня, де ведучі «1+1» бігали задля збору коштів на операцію важкохворій дівчинці Софійці, якій потрібна штучна кістка. Задача кожного – зібрати по 20 000 гривень. Думаю, що ми з цим впораємося.
 
11203056_1604067599805221_6650820620984367268_n
 
Ви активний користувач соціальних мереж. Чи можна називати вас блогером?
 
– Блогером напевно ні, але активним користувачем точно. Це момент, де я можу поділитися чимось особистим, якщо людям цікаво як я живу поза ефіром.
 
–  Які цікаві проекти готуєте та над чим ще працюєте?
 
– Зараз моя увага зосереджена на великому радіопроекті, про який уже зовсім скоро я зможу розповісти загалу. Це буде велике та цікаве повернення на «Хіт ФМ» у вечірньому форматі.
 
Наскільки складно стати відомим ведучим людині з маленького містечка?
 
– Я цьому приклад. Народився я у невеличкому місті Кривий Ріг. Гадаю, що 80% людей, котрі працюють у Києві на телебаченні не з Києва, це ті, хто були найкращими у своїх містечках. Потрібно просто любити свою роботу.
 
Сніжана САМАНЧУК
 

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]