Асоціація міст України переймається реформою охорони здоров’я (ВІДЕО)

“Медичні” досягнення, проблеми та пропозиції щодо її вдосконалення. В Івано-Франківську представники Асоціації міст України обговорили перспективи медичної галузі в контексті її реформування. Заступник Міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк та представники регіональних департаментів наголошували на тих змінах, які відбулися після перезавантаження галузі вцілому. Фахівці зазначають, наразі не врегулюване медичне законодавство. Відтак не дає змоги сповна розгорнути медреформу. Також остаточно нез”ясоване питання заробітної платні. А це неабияк турбує медпрацівників стаціонарних відділень.

Реалізація медичної реформи покладена на органи місцевого самоврядування. Відтак вони переймаються ремонтами лікарень та поліклінік, модернізацією їх матеріально-технічної бази тощо. Видатки, як правило, з місцевих бюджетів. Тому муніципальна влада наполягає на відповідних компенсаторах з боку держави.

Асоціація міст України ретельно моніторить різноманітні законодавчі положення та галузеві реформи. І не вперше відхиляє урядові пропозиції, що негативно впливають на бюджетну політику громад. Завдяки зусиллям АМУ лише на нинішній рік для українських міст додатково залучено понад 44 мільярди гривень.

Віра Ковцун, Юрій храбатин, новини на Вежі.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *