ІНІЦІАТИВА

Аудіоказки про Небесну сотню (АУДІО)

Аудіоказки про Небесну сотню (АУДІО)

Cьогодні особливий і дещо незвичний випуск «Ініціативи», адже саме сьогодні, 20 лютого минає 5 річниця однієї з найбільш трагічних подій в історії незалежності України, розстрілу та загибелі активістів Революції Гідності. Саме ці спогади підштовхнули музиканта та композитора Едуарда «Ділю» Приступу до розповіді цієї сумної сторінки нашої історії зовсім у новому форматі – аудіоказки «Небесна сотня».

З перших слів ви розумієте про що й про кого йде мова. Все це буде здаватися легендою, аби ж не було справжнісінькою реальністю та не відбувалось декілька років назад. Таким незвичним методом, казками на ніч, можна розказувати маленьким дітям правду сьогодення, яку вони повинні знати змалку.

Революція Гідності залишила глибокий, визначальний і незабутній слід в історії. Ми повинні розповідати дітям про нашу історію, про українців, що перетворились на ангелів, і тепер оберігають всіх нас.

Розповідайте казки своїм дітям, казки про героїв, що не перестають боронити наші сни і сьогодні.

Авторкою перших двох казок є Юлія Смаль, авторка третьої казки – Олеся Мамчич. музичний супровід та оформлення Едуард «Діля» Приступа;

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]