Баскетболістки «Франківська-ПНУ» двічі переграли одеський «Інтерхім» (ВІДЕО)

Насамперед, “франківчанки” найкраще реалізували кидки. Вже у першій грі команда Юрія Процюка переконливо лідирувала в стартовій чверті. Маючи перевагу у 18 балів господарки розслабилися під час другої десятихвилинки – 14:24. Однак після великої перерви продемонстрували результативну командну гру. Відтак довели матч до переможного кінця – 81:63. З- поміж “франківчанок” відзначилися Альона Самохвалова (кращий матч у сезоні – 30 очок) та Ганна Рульова. У її активі дабл-дабл (14 балів + 23 підбирання).

Під час другого матчу з “Інтерхімом” блискучу гру продемонструвала досвідчена Ганна Рульова. Раніше виступала за “Київ – Баскет”, а нині захищає кольори “Франківська – ПНУ”. Вона стала рекордсменкою сезону за рейгингом ефективності у грі – 51 бал. Наразі в активі нападниці – 34 очки, 21 підбирання та 8 передач. Одеситкам так і не вдалося зупинити наполегливих суперниць. Тож перемога за “франківчанками”- 95 : 71.

У вихідні підопічні Юрія Процюка у столиці проведуть дві гри проти київських “динамівок”. А на домашньому паркеті вболівальники зможуть побачити «Франківськ-ПНУ» 12 та 13 березня.

Михайло Березень, Ярослав Лелет, Новини на Вежі.