Баскетболістки “Франківська-ПНУ” виборои перемогу у СБК “Львів” (ВІДЕО)

Напруга – до останніх хвилин. І «господарки» паркету – в лідерах. Це – про жіночу баскетбольну команду «Франківськ-ПНУ». Прем’єрне в історії жіночої Суперліги протистояння з СБК «Львів» вони записали до свого активу. Уже в першій чверті гри баскетболістки дали зрозуміти глядачам – поєдинок буде вражаючим. Команди йшли практично нога в ногу. І до першої перерви різниця в рахунку складала всього 4 очки. На користь іванофранківчанок. Відірватися на серйознішу відстань від суперниць їм вдалося аж під завісу гри. Хоча львів’янки цілеспрямовано «набивали» очки. І уже були за два кроки від перемоги. Вирішальний кидок зробила івано-франківська баскетболістка Анастасія Сидорак. Її влучна «трійка» додала упевненості колегам по команді. І ті змогли вивести на табло кінцевий результат – 86:74.

Найближчими вихідними івано-франківські баскетболістки знову вийдуть на спортмайданчик. Аби помірятися силами із баскетбольними командами «Рівне» та «Вінницькими Блискавками».

Ірина Головенко, Михайло Тімаков. Новини на «Вежі».