Баскетболістки “Франківська – ПНУ” виграли два домашні поєдинки (ВІДЕО)

У жіночій баскетбольній Суперлізі відбулися чергові матчі в рамках регулярного чемпіонату України. Два домашні поєдинки провів «Франківськ-ПНУ». Причому, проти принципових суперників – «Чайки-ДЮСШ» із Бердянська та запорізької «Козачки». Особливо важливою з турнірної точки зору передбачалася гра із «Чайкою». Адже ця команда на сходинку випереджає «франківчанок» в турнірній таблиці. Вже перша чверть пройшла у запеклій боротьбі – 22:21 на користь господарок. Але на перерву команди відправилися за восьми очкової переваги «Франківська». Ключовою у цьому протистоянні стала третя 10-хвилинка. Її підопічні Юрія Процюка виграли з рахунком 18:7. У підсумку – 81:57 на користь місцевих баскетболісток. З-поміж них найрезультативнішою була Анастасія Сидорак (19 очок). Окрім неї дабл-дабл оформила капітан «Франківська» Олена Огороднікова (13 очок + 11 підбирань).

Також вельми напруженим видався матч із запорізькою «Козачкою». Річ у тім, що господарки паркету вийшли без двох гравців стартової п’ятірки. Адже у попередній грі травмувалися Мірім Уро-Нілє та Анна Гвічіані. Відтак, «козачки» спробували негайно дати бій суперницям. Вже у другій чверті гості вирвалися вперед. І зуміли піти лідерами на перерву. Перебували у цьому статусі баскеболістки із Запоріжжя і у третій чверті. Але вже на заключний період команди вийшли за нічийного рахунку 58:58. Відтак, треба було розпочинати все з початку. У фіналі матчу більш злагоджено зіграли підопічні Юрія Процюка, які виграли боротьбу нервів 77:73.

Новачок команди Ольга Сівакова зробила чи не найбільший внесок в обидві домашні перемоги “Франківська”. Зокрема, в матчі проти “Козачки” накидала в кошик суперниць 17 очок.

Михайло Березень, Мирон Василик, Новини на Вежі.