НОВИНИ

Баскетболісти “Говерли КФВ” двічі поспіль здобули перемогу над “Львівською Політехнікою” (ВІДЕО)

Баскетболісти  "Говерли КФВ"  двічі поспіль здобули перемогу над "Львівською Політехнікою" (ВІДЕО)

Баскетбольні команди Вищої ліги провели чергові матчі Чемпіонату України. Зокрема, в Івано-Франківську місцева «Говерла-КФВ» приймала на домашньому майданчику традиційно принципового опонента – «Львівську Політехніку». Обидва поєдинки пройшли у цікавій та напруженій боротьбі. Відтак вболівальники не нудьгували. У першій зустрічі «Говерла» лише наприкінці поєдинку зуміла задекларувати своє лідерство – 81:68.

У повторному матчі гра складалася ще драматичніше. На початку останньої хвилини 4-ї чверті суперників розділяло всього три очки. Втім, гості не спромоглися належним чином організувати атаку. Відтак, друга перемога поспіль дісталася «ведмедям» – 72:68. Після звітного туру в активі «Говерли» наразі 13 перемог у 24-х поєдинках. І п’ята сходинка в турнірній таблиці Вищої ліги.

В наступному турі, який стартує цього тижня, івано- франківські баскетболісти гостюватимуть у Черкасах. Там зустрінуться із дублюючим складом «Черкаських Мавп».

Михайло Березень, Мирон Василик, новини на Вежі.