Баскетболісти “Калуш-ПНУ” стали абсолютними чемпіонами Івано-Франківської області (ВІДЕО)

Абсолютні чемпіони. Такий титул здобули баскетболісти «Калуш-ПНУ». Фінальний матч Чемпіонату області з баскетболу Сезону-2019 відбувся у Муніципальному фізкультурно-оздоровчому центрі Івано-Франківська. «Золото» калуські баскетболісти вибороли у переможця регулярного чемпіонату – команди івано-франківського Медуніверситету. При цьому – ризикнули. Увесь поєдинок відіграли із 5-ма гравцями.

Окрім головного призу – кубка переможця Чемпіонату області з баскетболу, учасники отримали чимало індивідуальних нагород. Зокрема, визначили найкращого центрового, захисника та форварда. А от найціннішим гравцем Чемпіонату став капітан калуської команди Андрій Співак. У фінальному матчі він здобув 10 очок.

Дещо розчаровані «срібні» призери Чемпіонату – команда Медуніверситету. Хоча, зізнаються, загалом сезон-2019 минув для них непогано. Вирішальну роль на фіналі, вважають, зіграла відсутність лідерів.

Загалом, за звання чемпіона боролися п’ять команд. З Івано-Франківська, Калуша, Коломиї та Надвірної. Наступного сезону учасники Чемпіонату очікують більшої кількості суперників. Зокрема, запрошують на манеж баскетбольну команду зі Снятина.

Ірина Головенко, Юрій Храбатин. Новини на «Вежі».