НОВИНИ

Бійці АТО започаткують бізнес – кооперацію для реалізацїі власних проектів (ВІДЕО)

Бійці АТО започаткують бізнес - кооперацію для реалізацїі власних проектів (ВІДЕО)

Бойові побратими на війні – успішні партнери у бізнесі. Волонтерські організації ветеранів АТО розшукують ініціативних бійців , котрі бажають самореалізуватися у мирному житті . Кажуть, об’єднавши свої здібності та вміння, вони можуть допомогти один одному започаткувати власну справу. А подальша співпраця стане запорукою успішного бізнесу.

Успішні бізнес-проекти можна реалізувати у процесі кооперації . Так склалося у підприємця Сергія Любика. Він започаткував ветеранське кафе грузинської випічки. Тут працюють лише колишні військові. Згодом підприємець познайомився з учасником АТО грузинського походження Нугзаром . Тепер за його рецептами у кафе виготовляють екзотичні соуси до страв. А каву клієнтам подають виключно з «Бандерівського Схрону»

Понад 80 відсотків ветеранів АТО не можуть повернутися до повноцінного цивільного життя, стверджують психологи. Попереднє місце роботи та колишні приятелі втрачають для них сенс. Оскільки на війні військові проходять переоцінку цінностей. А вдома їм потрібна підтримка та тверда основа для того, аби почати все з початку.

В Україні вже діє декілька програм лояльності для започаткування власної справи ветеранами бойових дій. Торік п’ятеро АТОвців захистили бізнес –проекти у Центрі зайнятості та отримали кошти для практичної реалізації.

Ветерани АТО запрошують до співробітництва інвесторів та меценатів. З власними пропозиціями та ініціативами можна звертатися до районних осередків допомоги ветеранам війни на Сході. А також до профільної державної служби.

Віра Лутчин, Юрій Храбатин , Новини на Вежі .

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]