Благодійність від поліції (ВІДЕО)

Благодійність від поліції. Напередодні свята Миколая в Івано-Франківську відбудеться концерт “Боже, нам єдність та щедрість даруй”. На сцені виступатимуть Академічний ансамбль пісні і танцю Національної гвардії та поліцейський колектив із Луганська “Патруль”. Гастролюватимуть артисти на Прикарпатті безкоштовно. Всі виручені кошти планують передати на потреби мешканцям із зони проведення АТО. А також бійцям антитерористичної операції.

Поруч зі столичними артистами та колективом зі Сходу на сцені виступатимуть і місцеві таланти. Також паралельно діятиме виставка дитячих творів. Їх можна буде придбати. А кошти також спрямують на благодійність.
На концерті збиратимуть не лише гроші. Люди можуть приносити теплий одяг, медикаменти та їжу. В які саме дитячі будинки, лікарні чи сім’ї на Сході України їх спрямують, в МВС вирішать пізніше.

Благодійна акція відбуватиметься у трьох областях – Івано-Франківській, Тернопільській та Львівській. На Прикарпатті крім обласного центру концерти відбудуться у Калуші та Коломиї.

Оксана Семко, Віктор Костинюк, Новини на “Вежі”.

ПОДІЛИТИСЬ