НОВИНИ

Близько 8-ми тисяч івано-франківських школярів користуються соціальними пільгами (ВІДЕО)

Близько 8-ми тисяч івано-франківських школярів користуються соціальними пільгами (ВІДЕО)

Чужих дітей не буває. Міський Департамент освіти та науки відзвітував, як піклується про учнів пільових категорій. Школярі, які за певних обставин опинилися в скрутному становищі, наділені низкою превілегій упродовж навчання. Загалом соціального супроводу потребують близько 8- ми тисяч дітей. Це – безоплатне харчування та подарунки у вигляді шкільного приладдя першачкам, солодкі презенти з нагоди свят. А також щорічні одноразові грошові виплати. В тому числі випускникам 9 -х та 11-х класів. На фінансову допомогу школярам з міського бюджету виділено понад 250 тисяч гривень.

Окрім того, ці учні мають право на безкоштовне харчування. Сніданки та обіди в шкільній їдальні споживають понад 9 тисяч дітей пільгових категорій. Це на 50 відсотків більше, ніж торік, зазначили в профільному Департаменті. Щодна мерія витрачає понад 120 тисяч гривень відшкодування вартості гарячого харчування. Міська влада також готує для них різдвяні подарунки.

Повсякчас освітяни дбають і про оздоровлення дітей. Майже половину відпочивальників у шкільних таборах – учні пільгових категорій. В навчальних закладах також оформляють страхування школярів від нещасних випадків.

Михайло Березень, Віра Лутчин, Юрій Храбатин, Новини на Вежі

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]