НОВИНИ

Черговий сквер облаштовують в Івано-Франківську (ВІДЕО)

Черговий сквер облаштовують в Івано-Франківську (ВІДЕО)

Місце для відпочинку. Комунальники взялися за благоустрій скверу на Грюнвальдській вулиці. Донедавна він мав неохайний вигляд. А вже нині тут виконано більшу частину опоряджувально- монтажних робіт. У сквері встановили нові ліхтарі, змонтували систему освітлення.

Також підрядники облаштували пішохідні доріжки. У галузевому Департаменті запевняють, дослухалися до прохання місцевих активістів. Відтак вимостять проходи старовинною плиткою із пісковика.

Мешканці тутешніх будинків позитивно оцінюють зусилля комунальників. Мають задоволення від того, що сквер на Грюндвальській буде більш комфортним. Для відпочинку чи прогулянок. Адже раніше в необлаштованому сквері майже ніхто не зупинявся.

Благоустрій скверу на Грюнвальдській передбачає також встановлення відпочинкових лавок. А ще – посадку дерев та декоративних кущів. Облаштування відпочинкових зон і скверів у житлових масивах Івано-Франківська відбувається в рамках відповідної муніципальної програми. Кілька років тому її ухвалила міська рада.

Михайло Березень, Оксана Семко, Андрій Бойко, Новини на “Вежі”.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: trcvezha[email protected]