Чи актуальні бібліотеки в наш час? (ФОТО)

У людей більш старшого покоління навчання в університеті або підготовка рефератів в школі міцно асоціюється з походом в бібліотеку. З появою інтернету, важливість наявності читацького квитка вже не здається такою потрібною. Але чи так це насправді? Давайте розберемось.

Ми можемо спостерігати, як електронні книги стають все більш популярними, академічні журнали переходять на електронний формат, а Google оцифровує всю світову колекцію літератури. Але що тоді станеться з бібліотеками, основна функція яких – зберігання, організація і забезпечення доступу до книг? Що бібліотеки будуть робити?

З цим питанням ми звернулись до працівників деяких франківських бібліотек.

У обласній науково-медичній бібліотеці працівники розповідають:

”Кількість відвідувачів не зменшилась за останні роки, а залишилась такою як була – стабільною. Тому що, таких унікальних матеріалів як у нас, немає навіть у інтернеті”


Є  аргументи, на користь того, щоб залишити стіни квартири та піти до найближчої бібліотеки, для оформлення читацького квитка.
Так чому ж це так важливо? По-перше, такі установи мають великі фонди з широким асортиментом, це дає можливість читати необхідну літературу в грамотнії послідовності. Також компетентні бібліотекарі гарантують безпеку пропонованих творів і наукових статей з точки зору моралі, етики та психології.

 

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *