День Матері іванофранківці відзначать Молитовною ходою Вервиці (ВІДЕО)

Молитва за матерів. У другу травневу неділю іванофранківці вперше пройдуть Ходою Вервиці. Вшановуючи День Матері. Від Архікатедрального собору Воскресіння Христового до парку Шевченка містяни та духовенство спільно молитимуться до Матері Божої. Про заступництво та опіку.

Загальноміська Вервиця пройде також в рамках відзначення Року Родини, проголошеного Всеукраїнською радою Церков. Стартує о 15-й годині. Із середмістя.

Учасники ходи молитимуться на Вервиці перед Іконою Матері Божої Станиславівської. Відомою своєю чудотворністю. Це – одна із головних святинь Івано-Франківська, кажуть священнослужителі.

У 1946 році святиню вивезли за межі України. У Гданськ. Духовенству вдалося повернути її копію. Наприкінці 2009-го. Нині вона зберігається у Храмі Святого Івана Хрестителя. На околиці Івано-Франківська. І продовжує творити дива, відзначають священики. Не одній жінці Матір Божа Станиславівська допомогла стати матір’ю. Символічно у другу неділю травня Чудотворну ікону перемістять до Архікатедрального Собору. Аби більша кількість людей змогла прикластися до неї у своїх намірах.

Ірина Головенко, Юрій Храбатин. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *