Денис Шмигаль відзвітував про 100 днів на посаді голови ОДА (ВІДЕО)

100 днів на посаді. Про те, чого вдалося досягнути, і те, що досі – у планах. Цим із журналістами поділився голова Івано-Франківської облдержадміністрації Денис Шмигаль.  Управління Дениса Шмигаля припало на початок навчального року і старт опалювального сезону. Та це, зізнається очільник області, одні із найпростіших завдань, які довелося взяти під контроль.

А от серед ключових проблем Прикарпаття посадовець називає невиплачену заробітну плату вчителям та медикам. А також – напрацьовані корупційні схеми, у яких досі залучені нечисті на руку чиновники. Болісне для мешканців Прикарпаття питання лісів Денис Шмигаль також узяв під контроль. Наголошує, Івано-Франківщина стала першою в Україні областю, що впровадила чіпування та електронний продаж деревини.

100 днів – занадто малий термін, аби хизуватися великими досягненнями, відзначає Денис Шмигаль. Проте достатньо, щоб проаналізувати перші кроки. Та побачити перспективи. Наступний рік посадовець назвав роком мостів та доріг. Переконаний, не менше половини наявних в області бюджетних коштів повинно скеровуватися саме у цей напрямок. Разом із командою фахівців чиновник має намір також сформувати Стратегію розвитку Івано-Франківської області. На 2021-2027 роки. Та внести туди усі перелічені вище пункти.

Ірина Калинчук, Світозар Савчук. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *