Державні екзамени в Івано-Франківську склали молоді кухарі, кондитери й офіціанти (ВІДЕО)

Юні кухарі, кондитери та офіціанти… В Івано-Франківському коледжі готельно-ресторанного сервісу і туризму відбулися державні екзамени. В імпровізованому ресторані – холодні закуски, гарячі страви та якісне обслуговування. Це практична частина іспиту, на якій випускники демонстрували навики, які здобули під час навчання. Уже традиційно 6-й рік поспіль роботу студентів оцінюють не лише викладачі, а й висококваліфіковані спеціалісти.

Кухарську майстерність студентів оцінював шеф-кухар Дарвін Седеньо. Зізнається, вражений їх практичною підготовкою. Дегустував курячий рулет із сиром “Брі” та в’яленими помідорами.

“Кухар 5-го розряду”. Аби досягнути такого рівня, 2-курсник Максим наполегливо готувався до екзамену. Щодо приготування страви радився з місцевими рестораторами. Нині презентував холодну закуску – салат “Нісуаз”. Із гірчично-анчоусною заправкою та консервованим тунцем.

За підготовкою кваліфікованих молодих спеціалістів готельно-ресторанної справи стежить і мерія. Адже вважає, це – те, з чим чи не першочергово знайомляться туристи у місті. А в Івано-Франківську їх щороку більшає.

Цього року понад 3 сотні випускників коледжу склали підсумкові екзамени. Найуспішніші з них отримали роботу у місцевих готелях та ресторанах.

Віра Ковцун, Юрій Храбатин, новини на Вежі.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *