Децентралізація: її досягнення та виклики за “круглим столом” з”ясовували в Івано-Франіквську (ВІДЕО)

Трансформація сучасної України. В Івано-Франківську відбулася конференція щодо децентралізації. Нині головне – не зупинитися на півшляху, кажуть ідеологи однієї із найпотужніших реформ місцевого самоврядування. Очолив “круглий стіл” заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ В”ячеслав Негода. Важливості зібрання надали запрошені народні депутати, дипломати та представники місцевого самоврядування.

Нині на Прикарпатті повноцінно функціонують три десятки об”єднаних тергромад. Це половина із запланованих. В обласній раді запевняють, часто доводиться бути в опозиції до Уряду. Адже викорінити централізовану систему в нашій державі непросто.

В процесі децентралізації головне не втратити культурну ідентичність. Нині держава акцентує увагу на культурному розвиткові віддалених сіл. Тут головною розвагою останнім часом залишається телевізор.

Про децентралізацію в Івано-Франківську говорили в рамках Міжнародного фестивалю “Карпатський простір”. Який вже четвертий рік відбувається в обласному центрі Прикарпаття. І за часом співпадає зі святкуванням дня народження міста.

Оксана Семко, Юрій Храбатин, Новини на “Вежі”.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *