“Дім Сірка” організовує 4-й “Вечір Добра” на підтримку безпритульних тварин (ВІДЕО)

Їх сотні – у притулках. А ще більше – на вулицях. Чотирилапих, які стали непотрібними людям. Аби захистити постояльців «Дому Сірка», благодійники влаштовують в Івано-Франківську «Вечір Добра». Уже 4-й рік поспіль запрошують тих, кому небайдужа доля безпритульних тварин.

Ще одна мета – замінити близько півсотні вольєрів, які уже відслужили своє, наголошують волонтери. Ціна одного обгородженого майданчика для утримання тварин нині сягає 17-ти тисяч гривень. А поновлювати їх необхідно щоразу на 3-5 років.

Кошти на закупівлю вольєрів волонтери мають намір зібрати на благодійному аукціоні. Він стане кульмінацією вечора. Організатори уже підготували цікаві лоти. Серед них – твори мистецтва, елементи декору та посуд для домашніх тварин.

Постійна меценатка і співорганізаторка «Вечора Добра» – Тетяна Терсенова-Заводовська. Торік і сама приютила чотирилапого із «Дому Сірка». Нині зізнається, це було одне із найправильніших рішень у її житті.

«Вечір Добра» відбудеться 6-го лютого. О 18:30. Запрошення можна придбати в організаторів. А поки що волонтери оголосили «челендж» – «Чашка кави – для «Дому Сірка»». Учасників закликають відмовитися від улюбленого напою, натомість переказавши кошти на утримання притулку для тварин.

Ірина Калинчук, Ярослав Лелет. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *