Для молодих мешканців Геріатричного пансіонату організували «День краси» (ВІДЕО)

Перукарі, візажисти, стилісти та фотографи… На один день приміщення Геріатричного пансіонату перетворилося на салон краси. Так розбавити сірі будні місцевим мешканцям вирішили волонтери Платформи соціальних інновацій «Трансформація». В рамках проекту «Stay».

Нині у Геріатричному пансіонаті – близько двох сотень постояльців. П’ята частина з них – люди не пенсійного віку.

Чепуриться і вправна шашкістка Майя. Нині готується дати фору новим суперникам. Адже за 10 років проживання тут обіграла усіх мешканців та персонал пансіонату. І в черговій перемозі не сумнівається.

За шахматною дошкою, зізнається Майя, почувається спокійніше, аніж у кріслі стиліста. Тут навіть дещо хвилюється. Власні очікування, як справжня спортсменка, висловлює коротко.

У пансіонаті є своя перукарня. Однак, фахівці такого рівня «чаклують» над образами місцевих мешканців нечасто. Романі – 49. І коли востаннє вона відвідувала салони краси, уже й не пам’ятає.

Поки майстри наводять красу, жінка ділиться побажаннями. Результат перевершив очікування.

І на завершення – фото напам’ять. Професійний макіяж та зачіски відбирають роки і додають упевненості, зізнаються моделі. Та значно важливіше для них – увага, якої цим людям так не вистачає у повсякденному житті.

Ірина Головенко, Михайло Тімаков. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *