НОВИНИ

Для прикарпатських резервістів розпочинаються військові збори (ВІДЕО)

Для прикарпатських резервістів розпочинаються  військові збори (ВІДЕО)

Плановий професійний вишкіл, який зазвичай проводить обласний військовий комісаріат, триватиме упродовж місяця. На полігонах Рівенської та Львівської областей. Там резервісти відновлюватимуть уже набуті військові навички. Раніше Міністерство оборони та Генштаб впровадили систему щорічної підготовки резервістів у складі бойових бригад Збройних сил України. До пунктів їх дислокації облвійськомат має намір відправити понад пів тисячі воїнів – резервістів з Прикарпаття.

В облвійськкоматі відзначають, 30 відсотків резервістів, які цього року уже пройшли військові збори, виявили бажання продовжити службу за контрактом. Прикарпатські контрактники, як правило, перевагу надають 10 -ій гірсько-штурмовій бригаді. Це формування одне з наймолодших в Збройних силах, але вже має славну бойову історію і і гідні традиції.

Облвійськкомат закликав керівників забезпечити прибуття своїх працівників на навчальні збори та звернув увагу на те, що резервісти не відправляються в зону проведення операції об’єднаних сил.

Михайло Березень, Геннадій Томнюк, новини на Вежі

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]