До Івано-Франківська на тренінг-програму “Мистецтво лікування” з’їхалися медики з усього західного регіону (ВІДЕО)

Здобули фах медика – час пізнати «Мистецтво лікування». Працівники галузі охорони здоров’я пройшли післядипломний курс професійного вдосконалення. Наукова тренінг-програма зібрала в Івано-Франківську лікарів з усього західного регіону. Одноденний курс лекцій традиційно організувала Всеукраїнська асоціація лікарів, що фокусує свою діяльність на превентивній та антивіковій медицині.

Серед лекторів, окрім іменитих та визнаних – лікарі вищої категорії. Без наукових ступенів. Проте з великим «багажем» знань. Як теоретичних, так і практичних.

Одна справа – знати. Інша – виконувати. Після пізнавальної лекції слухачі й самі мали змогу визначити рівень глюкози у крові.

Максимум знань за мінімальний проміжок часу. На післядипломній освіті акцентує увагу й Міністерство охорони здоров’я. І мова не про курси підвищення кваліфікації медиків, які зобов’язують відірватися від роботи щонайменше на місяць. А саме про такі лаконічні і комплексні тренінги, пояснюють фахівці. Окрім того – це ще й додаткові бали, які лікарі мають набрати згідно нової системи безперервного професійного розвитку. До прикладу, за наукову конференцію лікар отримує 5 балів. А от за проходження тренінгу із практичних навиків – додаткових 15. В рамках цьогорічної тренінг-програми, окрім глюкометрії та денситометрії – УЗД-обстеження колінних суглобів.

Окрім того – УЗД-апарат дозволяє побачити посттравматичні порушення. Для коломиянки Марії Жидак обстеження стало тривожним дзвінком. Хоч і сама сімейний лікар, про особисте здоров’я належно не подбала після травми коліна. Тепер змушена надолужувати втрачене.

Аби пізнати «Мистецтво лікування», до Івано-Франківська з’їхалися сімейні лікарі, терапевти, кардіологи, гастроентерологи, неврологи, педіатри. Наголошують, вчитися ніколи не пізно. Тим більше, що таких можливостей для самовдосконалення у них небагато.

Паралельно із конференцією інформаційну виставку «Ліки України» представили фармацевтичні компанії. Під час лекторію медики обговорили також хвороби нирок, дефіцит заліза в жіночому організмі, сучасні підходи у лікуванні серцево-судинних захворювань, фармакотерапію та інші актуальні питання вітчизняної медицини.

Ірина Головенко, Юрій Храбатин. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *