Донецький художник Сергій Захаров презентував в Івано-Франківську виставку картин (ВІДЕО)

“Адаптер реальності”. Мистецтво бачити цей світ, цю чисту, дзвінку реальність, втративши незатьмареність, відкритість сприйняття дитини. Таке гасло виставки митця Сергія Захарова. Вперше його творчий доробок експонується в Івано-Франківську. Автор по-філософськи зазначає, викривленість погляду, що проходить через шари побутових, соціальних потреб, виправляє побачення з мистецтвом. І супроводжується дивним ефектом захоплення від дотику з чимось справжнім.

Донецький художник Сергій Захаров насамперед відомий завдяки своїх карикатур на проросійських лідерів в окупованій частині України. За арт-спротивом “Мурзилки” був схоплений бойовиками і пережив полон. Та виставку сформував з інших полотен. “Ранковий вигул внутрішнього собаки” – одна із центральних творчих робіт, яка заставляє замислитися.

Безодня сенсів від справжньої реальності, які художник може передати через свої картини, лише повертає глядача до вихідної точки сприйняття світу. Сергій Захаров сподівається, тематична виставка “Адаптер реальності” нікого не залишить байдужим.

Оксана Семко, Геннадій Томнюк, Новини на “Вежі”.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *