НОВИНИ

ДСНС закликає утриматися від самовільних турпоходів у Карпати (ВІДЕО)

ДСНС закликає утриматися від самовільних турпоходів у Карпати (ВІДЕО)

У Карпатах суттєвого похолодало, у вигляді опадів – іде дощ зі снігом. Відтак Управління ДСНС в Івано-Франківській області нагадує, що у період несприятливих погодних умов, шанувальникам гірського відпочинку варто утриматися від туристичних походів у Карпати. За нинішніх обставин навіть досвідчені туристи можуть збитися з наміченого маршруту, втратити відомі орієнтири, опинитися у незнайомих і небезпечних місцях. Рятувальники рекомендують враховувати реальні можливості відпочинку в Карпатах в осінньо-зимовий період.

Тим, хто все-таки наважиться на таку подорож, варто пам’ятати, що безпека в горах залежить від багатьох факторів. Зокрема, належної підготовки, організованості, дисципліни, дотримання елементарних правил безпеки. Відповідно підібраних одягу і спорядження. А ще – від знання місцевості та її природних перешкод. І, звичайно, головна вимога, це зареєструватися та отримати консультацію у співробітників гірської пошуково-рятува­ль­ної служби щодо обраного маршруту і прогнозу погоди.

ДСНС нагадує, вирушаючи у гірський туристичний похід, необхідно обов’язково поінформувати своїх близьких і знайомих про проходження маршруту та очікуваний час повернення з походу. Попри це варто уникати подорожей поодинці. Мінімальна кількість учасників туристичної групи повинна складати не менше ніж 3 особи. Екіпірування теж має відповідати вимогам гірського походу. З собою необхідно брати достатню кількість їжі, зігріваючих напоїв та медикаментів. І насамкінець. Перевірені туристичні карти теж є неабияким запобіжником виникнення надзвичайної ситуації в горах.

Михайло Березень, Світозар Савчук, Новини на Вежі.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]