Директора візового центру у Івано-Франківську оштрафували за порушення карантину (ВІДЕО)

Третій день карантину. А під візовим центром в Івано-Франківську – довжелезна черга. Мало хто – у масках. І про дотримання дистанції тут – забули. Кілька сотень людей прийшли, аби забрати свої документи для виїзду закордон. Напередодні усі вони отримали на телефони повідомлення від Посольства. Мовляв, паспорти готові. І забрати їх можна не пізніше завтрашнього дня. Аж раптом…

Поліцію викликали небайдужі містяни. Проте навіть після цього натовп не поспішав розходитися. Спантеличені люди очікували чіткої інформації від представників установи. Аж поки не отримали ще одне повідомлення: видача документів переноситься на невизначений термін. Тут пояснили, попереднє запрошення людям помилково розіслала автоматична електронна система. Однак, своїх документів через карантин вони не отримають. Попри це, уникнути відповідальності керівництву візового центру не вдалося.

Штраф від 34 до 170 тисяч гривень. Це передбачає протокол за порушення правил карантину. Між тим, минає уже 4-й день обмежувальних заходів в Івано-Франківську. Проте деяких підприємців не лякає ні епідемія, ні гіркий досвід колег.

Ірина Калинчук, Світозар Савчук. Новини на “Вежі”.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *