НОВИНИ

“Електроавтотранс” видав понад тисячу пільгових проїзних карток (ВІДЕО)

"Електроавтотранс" видав понад тисячу пільгових проїзних карток (ВІДЕО)

“Картковий бум” спостерігається в Івано-Франківську. Чи не всі пасажири громадського транспорту намагаються отримати проїзні квитки “Електроавтотрансу”.

В комунальному підприємстві подбали про пункти видачі пільгових карток іванофранківців. Спочатку всім бажаючим потрібно стати в електронну чергу. Це можна зробити в режимі он-лайн та по телефону. Комунальники вже роздали більше тисячі проїзних.

Транспортну картку отримують лише мешканці Івано-Франківська, котрі користуються пільгами, відповідно до законодавства України. Зазвичай ці люди звертаються до контакт-центрів без попереднього запису. Це утворює надмірні черги. Крім того, не всі пенсіонери самотужки можуть здійснити реєстрацію в Інтернеті. В такому разі чиновники закликають дідусів та бабусь скористатися допомогою внуків. Певні проблеми можуть виникнути у людей , котрі отримують соцвиплати не у міських установах.

Видача пільгових проїзних квитків триватиме до червня наступного року. Паралельно фахівці “Електроавтотрансу” впроваджують електронну систему обілечування.

Віра Лутчин, Михайло Тімаков, Новини на “Вежі”

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]