НОВИНИ

Івано-Франківська ОТГ розширюється за рахунок сіл із Надвірнянського району (ВІДЕО)

Івано-Франківська ОТГ розширюється за рахунок сіл із Надвірнянського району  (ВІДЕО)

Історичне об”єднання. Село Камінна – ще один населений пункт, який виявив бажання приєднатися до Івано-Франківської територіальної громади. На сході села люди мотивували своє рішення тим, що інфраструктурно Камінна пов”язана із Тисменичанами. Котрі, до речі, уже розпочали процес входження до Івано-Франківської ОТГ.

Від Камінної до Івано-Франківська – 18 кілометрів. 90 відсотків робочого населення працює в обласному центрі. Тому люди вирішили приєднатися до Івано-Франківська, а не Надвірної. До речі, нині це село входить до Надвірнянського району.

Вирішували на сесії міськради і долю Чукалівки. Нині прийнято друге рішення щодо входження села до ОТГ. Життєдіяльність міста тісно пов”язана із Чукалівкою, кажуть у мерії. Адже тут знаходиться міське кладовище. Також на території села розташовується водозабірна станція. Бюджет села немалий – 3,5 мільйона гривень.

Нині Облдержадміністрація уже подала перспективний план Івано-Франківської ОТГ на розгляд Кабінету міністрів. Остаточний варіант буде схвалено Законом про адміністративно-територіальний устрій держави.

Оксана Семко, Світозар Савчук, Новини на “Вежі”.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]