ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВЕКТОР

Ганна Бєлоколос та Ольга Парасоцька (АУДІО)

Ганна Бєлоколос та Ольга Парасоцька (АУДІО)

Ми продовжуємо з’ясосувати, які зміни відбуваються в Україні, що пов’язані з виконанням Україною Угоди про асоціацію з ЄС. Тут важливо пам’ятати, що євроінтеграція – це не тільки вибір чи орієнтир, це – інструмент. Інструмент для посилення демократії, економічного зростання та модернізації ключових галузей економіки. Один із таких практичних інструментів – це транскордонна співпраця.

Отже, сьогодні ми спілкуємося на тему можливостей, які надає транскордонна співпраця із нашими гостями у Львові на 15-ти річчі Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна.

Що це за Програма транскордонного співробітництва Програми Польща-Білорусь-Україна? Чи можна розвиток України завдяки таким програмам порахувати в конкретних цифрах? Яким чином прописані Програми в Угоді про євроінтеграцію? Які Програми транскордонного співробітництва взагалі працюють на території України? 6. Хто може написати проект? Чи потрібна для цього спеціальна освіта? Чи може бенефеціар самотужки зрозуміти як потрібно описати свою ідею?

Гості:
Ганна Бєлоколос, заступник департаменту державних інвестиційних проектів та підтримки розвитку Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.
Ольга Парасоцька, голова представництва спільного технічного секретаріату у Львові

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]