Головне управління ПФУ в Івано-Франківській області запроваджує “електронні пенсії” (ВІДЕО)

Без проблем для людей «золотого» віку. Головне управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області має власний у web-портал. Це електронне нововведення дає змогу отримувати усі потрібні документи та інформацію в інтернет мережі. Задля цього для працівників Пенсійного фонду уже провели тематичний семінар-навчання, де фахівці детально розповіли про особливості нової програми. Серед її новинок – запровадження послуги – е-пенсія.

Аби клієнт Пенсійного фонду зміг скористатися web-порталом повинен мати електронний підпис. Після реєстрації на платформі та подання всіх необхідних документів людина отримає смс-повідомлення про призначення пенсії та її розмір. Після цього має навідатися у відділ обслуговування громадян з оригіналами документів за місцем проживання. На переконання фахівців, даний web-портал буде зручнішим для клієнтів. Адже не потрібно стояти у черзі з купою паперів.

Наразі кількість користувачів web-порталу – понад 35 тисяч осіб. За час роботи програми 8- ро пенсіонерів уже скористалися функцією- призначення пенсії.

Віра Ковцун, Генадій Томнюк, Новини на Вежі.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *