Хенуй Чоу: “Через політику “однієї дитини” у мене немає ні брата, ні сестри”

У «Ексклюзивних інтервю» ми знайомили читачів із життям іноземців в Україні. Сьогодні ж розповімо про дівчинку з Китаю, котра приїхала до Івано-Франківська за програмою «AIESEC». Вона прагне познайомити українців із китайською культурою. Хенуй Чоу – 23, вона студентка Пекінського вишу, любить подорожувати та мріє про братика, або сестру.  
 
yuyu
 
Як до вас звертаються в Україні?
 
– Тут мене називають Фрайдей. Напевне тому, що я люблю цей день тижня (сміється).
 
Розкажіть, чому ви завітали до України?
 
– На час літніх канікул я приєдналася до міжнародної програми «AIESEC», завдяки якій отримала можливість подорожувати. І я вирішила податись до України, щоб познайомити Україну з китайською культурою.
 
uioЯкі перші враження від України?
 
– Українці надзвичайно гостинний та привітний народ. Якщо порівнювати китайців та українців, то мушу зізнатися, що китайці, котрі живуть у великих містах дуже заклопотані та ніколи не мають часу на інших.
 
Де ви навчаєтесь та хто ви за фахом?
 
– Навчаюсь у Пекінському університеті. Він – найкращий у столиці. За спеціальність для себе обрала «Фінанси».
 
Судячи з того, що ви зараз в Україні, можна говорити, що ви любите подорожувати. Чи так це?
 
– Я дуже люблю подорожувати, але була лише двічі за кордоном. Мої батьки працюють у Китайському уряді і не хочуть мене відпускати за межі Китаю. Вони вважають, що за межами нашої країни мені може бути небезпечно. Проте, Китай та Україна знаходиться в досить хороших відносинах і саме це стало вирішальним фактором, який змусив мене приїхати саме сюди. А ще, я була в Тайланді. Весь час коли я подорожую у моїх руках – фотокамера.
 
yuyut
 
Як ви проводите дозвілля?
 
– Я дуже люблю плавати, їздити верхи, а також люблю ігри: пінг-понг, гра в якій китайці – найкращі у світі та сквош.
 
– У вас є брат чи сестра?
 
– На жаль, я не маю ні братів, ні сестер. Через політику “однієї дитини” моїм батькам заборонено мати другу дитину. Населення Китаю велике і якимось чином потрібно обмежити популяцію, тому така от ситуація. Проте, нещодавно уряд дозволив мати двох дітей.
 
Чи сподобалась Вам українська кухня?
 
– Навіть дуже, особливо ваш український борщ. Незвично, що у цій страві навіть картопля червоного кольору. У Китаї більшість страв містять макаронні вироби та воду.
 
Які плани на майбутнє?
 
– Я продовжу навчання та здобуду ступінь доктора філософії. Для цього потрібно вчитися за кордоном, бо такі правила у  китайських університетах.
 
Петро ПОДОБІНСЬКИЙ
 

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *