Ігор Євгенович Цепенда, Ректор Прикарпатського Університету імені Василя Стефаника (АУДІО)

Ректор Прикарпатського Університету імені Василя Стефаника, доктор політичних наук, професор Ігор Євгенович Цепенда. За інформацією прес-служби Міносвіти у ТОП-спеціальності з найбільшим прохідним балом за результатами вступної компанії-2018 потрапили «Стоматологія», «Міжнародне право», «Міжнародні відносини», «Міжнародні економічні відносини», «Журналістика», «Політологія», «Менеджмент соціокультурної діяльності», «Історія та археологія», а також низка спеціалізацій «Філології» – китайська, шведська, японська та інші мови.

Які ТОП-спеціальності в Прикарпатському Університеті імені Василя Стефаника? В чому  унікальність астрономічно-метеорологічної обсерваторії, відомої також під назвою Білий слон? Чому так важливо було встановити громовідвід на обсерваторії? Чи може обсерваторія у подальшому працювати як колись, як пункт спостереження  за небесними світилами?
Наскільки важливою є робота обсерваторії для розвитку науки? Чи готові сьогоднішні студеї йти в науку?

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника бере активну участь у залученні європейських грантових коштів. Зокрема, цього року чотирнадцять  проектів-переможців з України отримають кошти Програми ЄС Еразмус+ , яка сприятиме розвитку європейських досліджень в Україні. Про яку суму йдеться? Що планується зробити за ці кошти? Чи планує Прикарпатський національний університет запроваджувати
європейський досвід  дуальної освіти?

Гість студії: Ректор Прикарпатського Університету імені Василя Стефаника, доктор політичних наук, професор Ігор Євгенович Цепенда. 

ПОДІЛИТИСЬ

One Comment

  1. Василь Reply

    Хто взяв таку непрофесійну ведучу на роботу? Як може людина, котра говорить суржиком вести передачі на радіо? Прикро, що стандарти – це минуле для вашого радіо теж.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *