НОВИНИ

Історичні балкони (ВІДЕО)

Історичні балкони (ВІДЕО)

“Обережно, падає балкон!” Така інформаційна табличка з’явилася на вулиці Січових Стрільців 14. Тут поки-що посипалася лише штукатурка. Мешканці будинку відразу звернулися до управління з надзвичайних ситуацій.

Дану будівлю наразі обстежують фахівці. В ДСНС кажуть, люди стубовані станом старих будівель в середмісті. Зміна погодніх умов негативно впливає експлуатацію і без того аварійних будинків.Прикрий інцидент трапився за адресою Чорновлова 28. Цими вихідними тут обвалися балкон.

Конструкція впала з 3-го поверху. Обійшлося без жертв. На місце події виїхали рятувальники.

Дана будівля – пам’ятка архітектури місцевого значення. Зведена ще минулого століття . Відтак, її реконструкцією має займатися саме міська влада. У відділі збереження архітектурної спадщини кажуть, будинок включений в міську програму на реставрацію. Однак балкон обвалився скоріше ніж почалися будівельні роботи.

Це – третій балконий, який обвалився цієї зими. Фахівці кажуть, столітні будинки не витримують навантаження і потребують додаткового кріплення. Подбати про експлуатацію такого помешкання мають в першу чергу самі власники разом з управителями.

В чергі на негайну реконструкцію в середмісті ще здесяток пам’яток архітектури. На ці роботи виділено 5 мільйонів гривень.

Віра Лутчин, Юрій Храбатин, Новини на Вежі

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]