НОВИНИ

Історичний бойовик “Король Данило” презентували в Івано-Франківську (ВІДЕО)

Історичний бойовик "Король Данило" презентували в Івано-Франківську (ВІДЕО)

Данило Галицький отримав корону від Папи Римського і став першим королем Київської держави. На екрани кінотеатрів вийшов історичний бойовик “Король Данило”. На ексклюзивний допрем’єрний показ фільму до Івано-Франківська приїхала творча група. Дотепер образ Короля Данила був найменш розкритим серед інших історичних постатей, каже режисер Тарас Химич. Тому вирішив відтворити його життєвий шлях на екрані.

Умовно повернутися в 13-е століття не було проблемою, запевняють актори. На знімальному майданчику для цього були створені всі умови. А знімали в кількох місцях – поблизу Львова, в Галичі, Холмі та на острові Хортиця. Збудували масштабні декорації. Одна з них відтворювала середньовічне місто Холм. Лише на будівництво тогочасного замку було витрачено 500 кубів лісу. У такій атмосфері актори професійно перевтілювалися у своїх героїв.

Художній фільм знято на історичній основі. Зйомки кінострічки про галицько- волинського короля Данила, зокрема, грунтуються на працях відомого історика Леонтія Войтовича.

Про бюджет стрічки наразі не повідомляється. Але відомо, що до зйомок долучилися меценати. В тому числі з Івано-Франківська.

Із стрічкою “Король Данило” актори не прощаються. Після його прокату в кінотеатрах планують зняти телевізійний серіал. Хто із акторів гратиме в розширеній версії фільму, вирішать глядачі.

Оксана Семко, Юрій Храбатин, Новини на “Вежі”.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]