НОВИНИ

ІТ-технології прийдуть на допомогу “Новій українській школі” (ВІДЕО)

ІТ-технології прийдуть на допомогу "Новій українській школі" (ВІДЕО)

Навчання – за допомогою ІТ- технологій. В Івано-Франківську українські та міжнародні компанії презентували сучасні інформаційно-комунікативні технології. Вони покликані підвищити рівень знань та розширити світогляд школярів і студентів.

Гра з користю. “Нова школа” покликана дати своїм вихованцям максимум практичних навичок. Відтак педагогам пропонується на уроках використовувати конструктор “лего”. Фахівці стверджують, це розвиватиме у дітей моторику рук та логічне мислення.

Він має руки, ноги та вміє говорити. Унікальний робот теж завітав на педагогічну конференцію. Як стверджують його розробники, такі проекти мотивують шкільне юнацтво до точних наук.

А от вихованці Івано-франіквського ПТУ № 1 запропонували делегатам конференції переглянути модельні експонати. Одяг з національними орнаментами спроектований за допомогою комп’ютерних програм.

У науково-практичній конференції взяли участь понад півтисячі представників освіти та науки. з різних регіонів усієї України. Виставка новітніх технологій в освіті триватиме упродовж 2 днів.

Віра Ковцун, Мирон Василик, Новини на « Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]