Івано-Франківськ до 2028 року розвиватиметься за новою Маркетинговою стратегією (ВІДЕО)

Привабливе місто для різних категорій людей. За таким принципом створена Маркетингова стратегія Івано-Франківська. Її затвердила 28 сесія міськради. «За» проголосували 29 депутатів.

Згідно з документом, упродовж наступних років Івано-Франківськ повинен стати містом інвестиційої привабливості та розвитку бізнесу, комфортного проживання, енергоефективної та дружньої до довкілля інфраструктури. Відкрита влада та сучасне управління, якісна освітаі медицина, різноманітність культурного середовища – власне, це формуватиме імідж «серця» Прикарпаття.

Негативний імідж місту створює не формалізований візуальний стиль, який вже відомий в Україні та за її межами, вважають експерти. Івано-Франківськ знаний як невелике місто, де обмежені перспективи для кар’єрного росту. Через це молодь шукає кращого життя за його межами. Серед проблем також – неефективна промоція міста та недостатній рівень комунікації між владою та бізнесом. Потребує вдосконалення й туристична інфраструктура, переконані фахівці. До цього доплюсували й відсутність чіткого плану відновлення архітектурно-історичної спадщини. Попри це, є чимало позитивів, які все ж роблять «пропозицію» привабливою для споживачів. Це, зокрема, вигідне географічне розташування, компактність і комфортність міста, багатство історичної спадщини, гостинні люди та шанування традицій.

Маркетингова стратегія Івано-Франківська розроблена за підтримки проекту міжнародної технічної допомоги «ПРОМІС». Його впроваджує Федерація канадських муніципалітетів. За фінансової підтримки Уряду Канади. До верстки документу долучилися також громадські організації, бізнес та наукове середовище і жителі міста.

Ірина Головенко, Світозар Савчук. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *