НОВИНИ

Івано-Франківськ готується до відзначення Дня Соборності (ВІДЕО)

Івано-Франківськ готується до відзначення Дня Соборності (ВІДЕО)

100 років із дня підписання Акту злуки УНР та ЗУНР. В Івано-Франківську День Соборності планують відзначити із розмахом. 22 січня мешканців та гостей міста запрошують на “Ланцюг єднання”. Який простягнеться від в’їзду до міста зі сторони Галицької вулиці до початку Тополиної. Через Грюнвальдську та
Василіянок.

Усіх свідомих громаданян, які утворять”Ланцюг єднання”, просять взяти з собою національну символіку. Заплановано, що близько 14-ої години весь транспорт у місті по маршруту “Ланцюга” на 5 хвилин зупиниться. Супроводжуватимуть колону медики та поліція.

Також у День Соборності нагородять учнів – переможців творчого конкурсу “Станиславів – столиця ЗУНР”. В Центрі патріотичного виховання імені Степана Бандери.

На жителів міста чекають концерти та святкові привітання. Традиційно – головне дійство відбудеться біля пам’ятника діячам ЗУНР.

Універсал про об’єднання УНР і ЗУНР у Соборну Україну було урочисто проголошено 22 січня 1919 року на Софійському майдані в Києві. Це свято на державному рівні відзначають останні 20 років.

Оксана Семко, Михайло Тімаков, Новини на “Вежі”.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]