НОВИНИ

Івано-Франківськ удостоївся трьох урядових відзнак (ВІДЕО)

Івано-Франківськ  удостоївся  трьох урядових  відзнак (ВІДЕО)

Там і шукали. «Кращі практики місцевого самоврядування» відзначило Міністерство регіонального розвитку України. 14 проектів-переможців із 34-ох заявлених цього року нагородили у Клубі Кабінету Міністрів. Своє визнання отримав і Івано-Франківськ. Здобув перемогу відразу у трьох номінаціях. Це – «Smart Tourism», розумний дизайн вулиць та безпека дорожнього руху. А також – проект «Молодь і влада».

Конкурс на кращі практики серед областей Мінрегіон розвитку проводить щорічно. Проект є ровесником реформи місцевого самоврядування. За цей час його засновники розглянули понад 660 заявок. Та обрали 142 кращі проекти.

Від заміни вікон до «розумних» практик. З кожним роком проекти, які громади подають на конкурс, все більш амбітні, відзначають організатори.

І це, вважають у Мінрегіоні розвитку, рух у правильному напрямку. Адже саме такі тренди нині пропагує держава. Між тим, Івано-Франківськ – серед лідерів за співвідношенням поданих та успішних практик, наголошують експерти.

Визнання – приємне. Та разом із тим зобов’язує розвиватися надалі, розмірковують представники Івано-Франківського міськвиконкому. А працювати, кажуть, ще є над чим. Зокрема, щодо розвитку «розумного» міста.

Ірина Головенко, Михайло Тімаков. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]