Івано-Франківська мерія ініціює введення надзвичайного стану в місті (ВІДЕО)

В Івано-Франківську підтверджений перший випадок захворювання на коронавірус. І відразу – смертельний. Про це напередодні повідомили в обласній держадміністрації. Розповіли, 56-річна жителька міста померла 17-го березня. В обласній інфекційній лікарні. На той момент у неї діагностували грип «А» з ускладненнями у вигляді пневмонії. Та ішемічну хворобу серця. Результати тесту на COVID-19 надійшли пізніше. І виявилися позитивними.

Пропонуватимуть родичам померлої і поховати її наодинці. Між тим, у мерії сьогодні підняли питання про строгіші умови карантину. Заговорили і про введення надзвичайного стану.

Досі співробітники поліції лише попереджали населення про відповідальність за порушення карантину. Віднині почали складати адмінпротоколи. Та штрафувати.

На це звернув увагу підприємець і співзасновник громадської організації «Разом-ІФ» Ярослав Гуменюк. Нині він разом з активістами роздавав дефіцитні в аптеках медичні маски прямо на вулиці. Безкоштовно.

Від масок справді не відмовився ніхто. Дехто брав навіть по дві – ще й для близьких. Або ж – тільки для них. З упевненістю, що його біда омине.

Наразі в Україні 26 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 3 летальні.

Ірина Калинчук, Світозар Савчук. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *