НОВИНИ

Івано-франківська мерія визначила переможців Конкурсу на кращий об’єкт благоустрою (ВІДЕО)

Івано-франківська мерія визначила переможців Конкурсу на кращий об'єкт благоустрою  (ВІДЕО)

За любов до рідного міста… У мерії нагородили переможців Конкурсу на кращий об’єкт благоустрою. Це – господарі зразкових балконів та під’їздів. Підприємці, які створили взірцеві вивіски, фасади або ж – літні майданчики. А також – балансоутримувачі, які найвідповідальніше ведуть своє господарство.

Голосування за переможців було двоетапним. Спершу своїх фаворитів визначили жителі міста. А пізніше – конкурсна комісія. Таким чином з-поміж 33-х поданих заявок обрали кращих.

Серед переможців конкурсу – почесний громадянин міста Роман Фабрика. У свої 80 чоловік доглядає власну велику садибу. Тут – цілий ботанічний сад. А ще – декоративний гейзер, кумедні дворові скульптури. І навіть музей на подвір’ї. Усе це, запевняє господар, майстрував власноруч. Не рік і не два. Усе життя.

Добрих господарів слід заохочувати, вважають у мерії. Адже усе починається з малого. Повага до рідного міста – із дбайливого ставлення до власного дому чи двору. Відтак, конкурс вирішили зробити щорічним. А нинішні переможці отримали почесні відзнаки. Та грошові премії. На подальший розвиток свого господарства.

Ірина Головенко, Мирон Василик. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]