НОВИНИ

Івано-Франківська міська рада переймається освітньою реформою (ВІДЕО)

Івано-Франківська  міська рада переймається освітньою реформою (ВІДЕО)

Реформа освіти – в дії. 22-а сесія міськради внесла зміни до перспективної Програми “Освіта Івано-Франківська”. Окремим розділом тут означена турбота про місцеві профтехучилища. Віднедавна ці навчальні заклади повністю фінансує міський бюджет. Ще одна зміна до Програми викликала обурення серед депутатів-освітян. Йдеться про “забезпечення поділу класів на три групи при вивченні німецької мови” в спеціалізованій школі № 5 .

Також депутати ухвалили рішення про створення ще одного комунального ДНЗ “Подоляночка”. Він розташований в мікрорайоні, що вулиці Хоткевича. Тут буде 6 дитячих груп. Розрахований садок мінімум на 110 малюків.

На вихованців міських садочків та шкіл чекає низка перейменувань. Зокрема, по-новому називатимуться школи-садки. Таким чином з’явилися “Молодша школа Пасічнянська”, “Молодша школа імені Софії Русової”. Відповідно до Закону про освіту 14-а школа стала ліцеєм. І їй повернуто історичний номер “13”. А невдовзі сама назва навчального закладу розшириться.

А от молоді учені невдовзі зможуть отримувати іменні стипендії. Із відповідною заявою до міського голови звернувся депутат Андрій Строїч. Запропонував щомісяця виплачувати перспективним молодим науковцям по одному прожитковому мінімуму.

І насамкінець. Все майно місцевих ПТУ, згідно із ухвалою 22-ої сесії міськради, передано у комунальну власність.

Оксана Семко, Михайло Тімаков, Новини на “Вежі”.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]