Івано-Франківська міська рада провела “бюджетну” сесію (ВІДЕО)

Відбулася 22-а сесія міської ради. До порядку денного було внесено близько сотні проектів рішень. Вони стосувалися практично усіх галузей місцевого господарства. Насамперед, депутати звернулися до Кабміну щодо скасування рішення про підвищення ціни на газ для населення.

Також міська рада вимагає скасування де-яких змін до Закону “Про місцеве самоврядування”. Також було озвучено звернення щодо потреби зниження навантаження на місцеві бюджети.

Від звернень державного рівня депутати перейшли до вирішення проблем місцевого значення. Зокрема, депутат Андріан Волгін запропонував упорядкувати схему руху транспорту. Зокрема, “розвантажити” деякі вулиці. За рахунок ввдення двостороннього руху там, де дотепер транспорт курсував в одному напрямку.

Відмовитися від централізованого постачання теплої води запропонував депутат Стефан Магас. На його думку, доцільнішим виглядає адресне сприяння іванофранківцям у встановленні індивідуальних приладів нагрівання . Зокрема, можна їх закуповувати на основі співфінансування.

Відтепер у сесійній залі засідає “повний комплект” депутатів. Присягу прийняв Михайло Верес. Ще у липні депутатські повноваження склав обранець від УНП Віктор Анушкевичус. Його місце зайняв наступний у виборчому списку – колишній очільник міського управління освіти Михайло Верес.

У другій половині дня депутати проголосували за головний фінансовий документ Івано-Франківська на наступний рік. Доходи міського бюджету – 2019 будуть становити понад 3 мільярди гривень. Щоправда, на потреби міста не вистачатиме 500 мільйонів гривень.

Оксана Семко, Михайло Тімаков, Новини на “Вежі”.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *