НОВИНИ

Івано-Франківська міськрада співпрацюватиме із Колодіївкою (ВІДЕО)

Івано-Франківська міськрада співпрацюватиме із Колодіївкою (ВІДЕО)

Об’єднатися довкола міста. Івано-Франківськ матиме партнерські стосунки із селом Колодіївка Тисменицького району. Відповідне рішення ухвалила 23 позачергова сесія міськради. До офіційних перемовин із Колодіївкою Івано-Франківську мерію спонукали наміри окремих сіл створити власні об’єднані територіальні громади. Таку ідею, зокрема, виношує і приміське село Вовчинці.

Після укладання угоди з Колодіївською сільрадою жителі села матимуть доступ до освітніх та медичних послуг, які надає Івано-Франківськ. Включаючи “Картку франківця”. Коли місто укладає угоду про співпрацю, воно автоматично бере на себе вирішення соціально – побутових проблем села. Зокрема, в Колодіївці відремонтують тамтешні дороги. У міськраді запевняють, до такого розвитку подій готові.

Угода про співпрацю розрахована на 2 роки. З автоматичним продовженням на такий самий термін, якщо у сторін не буде заперечень. Нині керівництво міста веде перемовини з кількома населеними пунктами щодо приєднання їх до Івано-Франківська. У мерії вважають, створення великої Івано-Франківської ОТГ, до якої увійдуть навколишні села, є оптимальним варіантом подальшого розвитку обласного центру.

Михайло Березень, Оксана Семко, Михайло Тімаков, Новини на “Вежі”.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]