НОВИНИ

Івано-Франківська міськрада занепокоєна нещодавніми подіями у Мінську (ВІДЕО)

Івано-Франківська міськрада занепокоєна нещодавніми подіями у Мінську  (ВІДЕО)

Перевірка температури та дезінфекція рук. З цього в Івано-Франківську почалася позачергова сесія міськради. У зв’язку з оголошеним карантином засідання провели без представників громадськості. Та деякі депутати все ж вирішили перестрахуватися.

Попри обмеження, на сесію все ж завітали ветерани та учасники ООС. Втім, пообіцяли бути присутніми лише на розгляді ключового питання у порядку денному. А саме – при зверненні до президента, голів Верховної Ради України та СБУ. Щодо нещодавніх подій у Мінську.

Засідання Тристоронньої контактної групи відбулося в Мінську 11 березня. Відповідні домовленості підписав керівник Офісу Президента Андрій Єрмак. Без обговорення з українським парламентом, відзначають івано-франківські депутати. І трактують дії причетних як державну зраду.

Відповідне звернення підтримали депутати усіх політичних фракцій. Народна депутатка України Оксани Савчук вважає, створення Консультативної ради – це підготовка до виборів в окупованій частині Донбасу.

Про ймовірні гіркі наслідки провладну верхівку попередили і представники Івано-Франківської міської Асоціації учасників АТО. Запевнили, якщо належної реакції від президента та Верховної Ради не буде, вони візьмуть ситуацію у власні руки.

Ірина Калинчук, Світозар Савчук. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]