Івано-Франківська облрада – проти підвищенння цін на газ для населення (ВІДЕО)

Розпочала свою роботу 26-а сесія Івано-Франківської обласної ради. Її президія запропонувала до порядку денного понад шість десятків проектів рішень. Переважна більшість з них напередодні пройшла відповідну “обкатку” у профільних депутатських комісіях. З огляду на різну тематику сесійних питань очікується, що груднева сесія облради матиме 2 пленарні засідання.

Депутатський корпус має намір внести деякі зміни до цьогорічного обласного бюджету. Відповідно буде відкореговано кілька регіональних програм. Окрім того, депутати ініціювали низку звернень до керівництва держави. Зокрема,вимагають від Уряду впорядкувати офіційну дозвольну систему щодо користування надрами. Рекомендують ввести на території області
мораторій на публічне використання культурного російськомовного продукту. І вважають неприпустимим підвищення ціни на газ.

Обранців поінформували про стан, ремонт та утримання автомобільних доріг в області упродовж нинішньогого року. Також 26 сесія розгляне блок екологічних, земельних та майнових питань. Жвава полеміка в сесійній залі засвідчила, депутати активно переймаються тими викликами, які стоять перед місцевими громадами . Відтак подальші соціально-економічні перспективи Прикарпаття будуть залежати від того, як облрада зверстає новий бюджет. Його фінасово -економічні показники ухвалюватимуть на другому пленарному засіданні. Під час міжпленарної перерви відбудуться обласні “бюджетні слухання”.

Михайло Березень, Михайло Тімаков, Новини на Вежі.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *