НОВИНИ

Івано-Франківська ЦМКЛ отримала нове обладнання в рамках міжнародної програми (ВІДЕО)

Івано-Франківська ЦМКЛ отримала нове обладнання в рамках міжнародної програми  (ВІДЕО)

У процесі підготовки до медреформи… В Івано-Франківській центральній міській клінічній лікарні встановили новий офтальмологічний мікроскоп та лазер. Призначені для проведення операцій на очах. А таких у цьому медзакладі здійснюють до пів тисячі упродовж року. Досі робити це доводилося на застарілому апараті, розповідають лікарі. Не було упевненості навіть у тому, що він не вийде з ладу посеред операції.

Для офтальмологів це обладнання – значне полегшення у роботі. Де рахунок іде на міліметри.

Оперування сітківки ока, лікування катаракти чи глаукоми. Це – далеко не весь перелік послуг, які лікарі зможуть надавати пацієнтам за допомогою цього стереоскопічного обладнання. Крім того – це нові можливості, стверджують фахівці.

Вартість техніки – близько 4 мільйонів гривень. Хірургічне обладнання придбали в рамках Програми транскордонного співробітництва «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна». Вона саме спрямована на поліпшення медичних послуг. А якісне медобладнання – запорука цьому, вважають у мерії.

Важливість такого оновлення ще й тому, що Центральна міська клінічна лікарня обрана опорною в Івано-Франківську. Це означає, що тут сконцентрована найбільша кількість фахівців та медтехніки. І працює вона цілодобово. Сюди поступатимуть пацієнти, котрі потребують невідкладної медичної допомоги.

Ірина Калинчук, Ярослав Лелет. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]