Івано-франківські активісти атестували депутатів місцевої ради (ВІДЕО)

Не комунікуєш зі своїми виборцями і не звітуєш перед ними щорічно? Сідай – “двійка”! Експерти «Центру Політичних Студій» атестували депутатів місцевих рад. Таку кампанію провели у 17-ти обласних центрах України. В тому числі – в Івано-Франківську.

Це – своєрідний іспит, кажуть громадські активісти. Тому, як і годиться, за результатами своєї роботи кожен атестований отримав відповідну оцінку. Від “одиниці” до “п”ятірки”. Експертні висновки оприлюднили на сайті громадської організації. Аби виборці були поінформовані про діяльність своїх обранців. Реакція останніх, розповідають організатори моніторингу, була різною. Особливо потішило, кажуть, коли депутати зверталися до них за рекомендаціями. З метою виправитися. А дехто сміливо прийшов на презентацію результатів моніторингу. Щоправда, здебільшого, ті, хто у них упевнений.

Таке оцінювання депутатської активності активісти проводять вдруге. Торік, кажуть, відмінників серед місцевих обранців не було. Цього разу показники кращі. Втім, працювати представникам місцевого самоврядування ще є над чим.

Аналізуючи депутатську діяльність, кажуть активісти, не мали наміру висміяти власників депутатських мандатів. Насамперед хотіли підвищити рівень їхньої відповідальності перед громадою.

Ірина Головенко, Михайло Тімаков. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *