Івано-франківські чиновники незадоволені станом Привокзального скверу (ВІДЕО)

Картина, яка псує перші враження про місто. Таким івано-франківські чиновники вважають сквер на Привокзальній вулиці. Зелена зона, яка мала б приваблювати туристів, насправді, кажуть, їх відлякує. Адже сквер «заселений» безхатьками та ромами. Відповідно охайності та чистоти йому бракує. Це питання у мерії піднімали неодноразово. Співробітникам муніципальної варти вдавалося тимчасово навести лад на території. Однак, ненадовго. Віз і досі там.

Місцеві чиновники називають догляд за Привокзальним сквером – надзавданням і для комунальних підприємств. Досі, кажуть, ніхто з ним не зміг справитися. Нині мають намір передати опіку над зеленою зоною «Центру розвитку міста та рекреації», яким керує Руслана Василюк.

У «Центрі розвитку міста та рекреації» надзавдань не бояться. Проблеми, кажуть, вирішуватимуть перевіреним способом.

Між тим, у Міській дорожній компанії, якій наразі підпорядкований Привокзальний сквер, таким прогнозам раді. Тут кажуть, і без того – роботи чимало. А зелені зони, вважають, не їхній профіль.

Разом з тим в МДК обіцяють не вмивати руки. А допомагати колегам у прибиранні зеленої зони. Офіційно Привокзальний сквер отримає нових керівників уже незабаром. Наразі вирішується формальний бік питання.

Ірина Головенко, Геннадій Томнюк. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *