Івано-франківські кікбоксери відзначилися відразу на двох престижних турнірах (ВІДЕО)

В Одесі фінішував чемпіонат України з кікбоксингу ВАКО серед дорослих. У напруженому суперництві івано-франківські бійці продемонстрували високий спортивний результат.
Зокрема, Віталій Соловей переміг в лайт-контакті і поїнь-файтингу. Вагова категорії 57 кг. Ще один місцевий кікбоксер Данило Демчишин в цих же розділах був найсильнішим в ваговій категорії 84 кг. А Олексій Пашков став дворазовим “срібним” медалістом у вазі 69 кг.
За підсумками турніру Соловей і Демчишин вибороли путівку на Чемпіонат світу-2019. Його восени прийматиме Боснія і Туреччина.

Не менш результативним для івано-франківських спортсменів виявився і традиційний міжнародний турнір з Таеквон-До «Presov open”. До Словачини навідалися понад 600 учасників з 9 країн. У складі збірної команди України на ринг вийшли бійці відразу двох івано-франківських клубів ДЮСШ №1 та СК «Вотум». За підсумками змагань вихованці Олега і Катерини Соловеїв, Юрія Блогия та Вікторії Білусяк отримали 15 “золотих”, 10 “срібних” і 4 “бронзові” нагороди.

Михайло Березень, Юрій Храбатин, Новини на Вежі.