НОВИНИ

Івано-франківські митці презентували новий культурно-артистичний простір “Ваґабундо” (ВІДЕО)

Івано-франківські митці презентували новий культурно-артистичний простір "Ваґабундо" (ВІДЕО)

Це було звичайне підвальне приміщення… Поки сюди не навідалася група творчих особистостей. На чолі з івано-франківським письменником Юрієм Андруховичем. Декілька років клопіткої праці, крапля креативу – і у місті з’явився новий культурно-артистичний простір. Із незвичною назвою «Ваґабундо».

Співзасновники «Ваґабундо» називають його першим у місті Підземним Переходом. Він не з’єднує вулиці, як звичний усім. А пройшовши його, можна вийти хіба що з іншого боку багатоповерхівки. Проте й мета створення такого переходу була нестандартною. Не скоротити час, а провести його із задоволенням.

До оформлення інтер’єру засновники мистецького простору теж підійшли алегорично. Такий стиль називають інверсійним. Або – «загнаною всередину фасадністю». А гра зі словами продовжується грою із зображенням.

Наразі арт-підземелля продемонстрували лише представникам засобів масової інформації. Усіх інших запрошують на офіційне відкриття – 15 лютого. Обіцяють цікаву розважальну програму. За участі творчої еліти Івано-Франківська.

Ірина Головенко, Мирон Василик. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]