Івано-франківські поліцейські затримали кишенькового злодія (ВІДЕО)

Як вберегтися від маршрутних «нишпорок», знає кожен. Та не завжди застосовує на практиці. А кишенькові крадії цим «професійно» користуються. Чи не щодня в івано-франківських «маршрутках» відбуваються крадіжки. Та декому, аби почати стежити за особистими речами, необхідно спершу наступити на граблі.

Не шукати крайніх. За власні речі кожен повинен відповідати особисто, вважають співробітники поліції. Нещодавно їм вдалося упіймати кількох кишенькових крадіїв. На одній із зупинок громадського транспорту. У цей час поліцейські саме проводили відповідне відпрацювання. А тут, як кажуть у народі, на злодієві й шапка горить.

На це правоохоронці не могли не зреагувати. Вони зупинили підозрілих громадян, провели поверхневий огляд. Професійна інтуїція не підвела. У одного із чоловіків виявили вкрадений жіночий гаманець.

Наразі правоохоронці перевіряють причетність затриманих осіб до вчинення аналогічних злочинів на території Івано-Франківська. А містян попереджають, краще зайвий раз перестрахуватися, ніж стати жертвою злодія. Адже повернути втрачені речі, здебільшого, не вдається нікому.

Ірина Калинчук, Ярослав Лелет. Новини на «Вежі».

————————————————————————–
Офіційна сторінка Facebook:


Сайт Телерадіокомпанії “ВЕЖА”:

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *